Strona główna/Aktualności/Seminarium internetowe Europejskiej Agencji Leków (EMA) dla lekarzy weterynarii

Seminarium internetowe Europejskiej Agencji Leków (EMA) dla lekarzy weterynarii

Aktualności 2021-11-19

24 listopada 2021 r.  godz: 14:00-15:30 CET - rejestracja do dnia 23 listopada

Europejska Agencja Leków (EMA) i Europejska Federacja Lekarzy Weterynarii (FVE) organizują wspólne seminarium internetowe dla specjalistów ds. zdrowia zwierząt w dniu 24 listopada 2021 r. w godzinach 14:00-15:30 CET.

Wydarzenie, które ma się odbyć za pośrednictwem Webex, koncentruje się na gromadzeniu danych na temat wielkości sprzedaży i stosowania środków przeciwdrobnoustrojowych u zwierząt w Unii Europejskiej oraz konsekwencji ich stosowania dla specjalistów ds. zdrowia zwierząt. Seminarium internetowe
z udziałem prelegentów reprezentujących właściwe organy krajowe i lekarzy zajmujących się zdrowiem zwierząt będzie okazją do czerpania wiedzy z doświadczeń państw członkowskich w zakresie tworzenia systemów gromadzenia danych dotyczących sprzedaży i stosowania środków przeciwdrobnoustrojowych u zwierząt. 

Zarejestrowani uczestnicy będą mogli zadawać pytania wielostronnemu panelowi reprezentującemu specjalistów ds. zdrowia zwierząt, krajowym właściwym organom ds. weterynarii i EMA.

Uczestnicy będą mogli również obejrzeć transmisję na żywo dostępną na stronie wydarzenia: European Medicines Agency (EMA) and Federation of Veterinarians of Europe (FVE) webinar on data collection on sales and use of antimicrobials | European Medicines Agency (europa.eu) w dniu 24 listopada, na którą nie jest wymagana rejestracja.

Lekarze weterynarii zajmujący się zdrowiem zwierząt powinni zarejestrować się za pośrednictwem formularza on-line: European Medicines Agency - Register Meeting (webex.com) do dnia 23 listopada.

Należy pamiętać, że po zatwierdzeniu uczestnicy otrzymają automatyczną wiadomość z blokadą kalendarza i linkiem dostępu do wydarzenia. Uczestnik musi otworzyć plik .ics, aby uwzględnić miejsce w swoim kalendarzu.

www.ema.europa.eu

How to find us

Information on the implementation of the Veterinary Medicines Regulation

Grafika Pixabay/qimono

do góry