do góry
Strona główna/Komunikaty/Informacja w sprawie czasowego zawieszenia kontroli produktów pochodzenia zwierzęcego nieprzeznaczonych do spożycia przez ludzi (NHC) przeprowadzanych w Granicznym Inspektoracie Weterynarii w Dorohusku

Informacja w sprawie czasowego zawieszenia kontroli produktów pochodzenia zwierzęcego nieprzeznaczonych do spożycia przez ludzi (NHC) przeprowadzanych w Granicznym Inspektoracie Weterynarii w Dorohusku

Komunikaty 2016-11-09

Główny Lekarz Weterynarii informuje, że w dniach 15 listopada 2016 r. do 23 grudnia 2016 r., ze względu na remont pomieszczeń Granicznego Inspektoratu Weterynarii w Dorohusku, przeprowadzenie weterynaryjnej kontroli produktów pochodzenia zwierzęcego nieprzeznaczonych do spożycia przez ludzi (NHC) będzie niemożliwe.
Przeprowadzenie kontroli ww. produktów na granicy polsko-ukraińskiej możliwe jest na przejściu granicznym w Korczowej oraz na przejściu granicznym w Hrebennem.
Wszelkie aktualne informacje w sprawie można uzyskać poprzez stronę internetową granicznego Inspektoratu Weterynarii w Dorohusku http://www.griw.dorohusk.com.pl.