Strona główna/Aktualności/Szkolenie praktyczne dla lekarzy weterynarii i rolników - sponsorowane ze środków unijnych.

Szkolenie praktyczne dla lekarzy weterynarii i rolników - sponsorowane ze środków unijnych.

Aktualności 2026-01-26

Serdecznie zapraszamy do udziału oraz udostępniania informacji o Szkoleniu praktycznym dla rolników i lekarzy weterynarii: Nowe sposoby walki z opornością na środki przeciwdrobnoustrojowe (AMR).
Szkolenie realizowane w Polsce przy wsparciu Głównego Inspektoratu Weterynarii dedykowane jest lekarzom weterynarii, inspektorom weterynaryjnym pracującym ze zwierzętami gospodarskimi, rolnikom utrzymującym zwierzęta przeznaczone do produkcji żywności, przedstawicielom organizacji branżowych, uniwersytetów i szkół weterynaryjnych.

Szkolenie oferuje dynamiczne i oparte na współpracy środowisko, w którym rolnicy i lekarze weterynarii mogą wymieniać się dobrymi praktykami, dzielić doświadczeniami oraz poznawać innowacyjne strategie racjonalnego stosowania środków przeciwdrobnoustrojowych.

Save the date

Szczegółowy program

 

Szkolenie jest w pełni finansowane przez Unię Europejską, włączając w to koszty materiałów szkoleniowych, zakwaterowania, transportu i wyżywienia.

Termin: 24 marca 2026 r. godz. 14:00-19:00

25 marca 2026 r. godz. 09:00-13:00

Miejsce: Warszawa; Hotel Radisson Blu Sobieski

Rejestracja do 3 marca 2026 r. pod linkiem: https://forms.office.com/e/cpXRYiEYfL

Szczegółowe informacje w załączeniu i na stronie: https://www.amrfvtraining.eu

 

 

kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Program_Poland.pdf
ilość pobrań: 61
2026-01-26 219.67KB Program_Poland.pdf 219.67KB

do góry
Fundusze Europejskie. Unia Europejska