Strona główna/Aktualności/Zapraszamy na Piknik Poznaj Dobrą Żywność

Zapraszamy na Piknik Poznaj Dobrą Żywność

Aktualności 2024-05-16

Grafika informująca o wydarzeniu: Piknik Poznaj Dobrą Żywność

Piknik Poznaj Dobrą Żywność 
26 maja 2024 r. w godzinach 11:00-18:00
Tor Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie

26 maja w otoczeniu zielonego Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Każdego roku Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności

Wystawcy z całego kraju zaprezentują produkty wysokiej jakości wyróżnione znakami jakości w tym znakiem Poznaj Dobrą Żywność, uczestniczące w systemach jakości żywności, produkty tradycyjne, regionalne i ekologiczne oraz ze znakiem PRODUKT POLSKI.

Prezentacje produktów, degustacje, konkursy, pokazy i warsztaty kulinarne to tylko niektóre z atrakcji, które zaoferują gościom wystawcy i organizatorzy. Będzie można skosztować i zakupić m.in. najlepsze produkty mięsne, mleczarskie, warzywne oraz owocowe.

Ciekawe i różnorodne atrakcje

Dla najmłodszych zaplanowano mnóstwo gier i zabaw tematycznych. Czekamy na Was z animatorami, którzy prowadzić będą kreatywne zajęcia plastyczne z plecenia wianków z kwiatów, ale nie zabraknie również zawodów Hobby Horse, malowania twarzy, pokazów baniek mydlanych oraz iluzjonisty. W programie pikniku znajdują się również warsztaty kulinarne dla najmłodszych prowadzone przez znanego szefa kuchni. Nie zabraknie też uwielbianego przez dzieci dmuchanego placu zabaw.

Więcej informacji na stronie internetowej MRiRW w linku poniżej:

https://www.gov.pl/web/rolnictwo/piknik-pdz

do góry 2
Fundusze Europejskie. Unia Europejska