Główny Inspektorat Weterynarii
https://www.wetgiw.gov.pl/main/aktualnosci/Ostatni-dzien-pracy-Dyrektora-Biura-Kontroli-Pani-Krystyny-Lipinskiej/idn:1360
Drukuj grafikę : tak / nie

Ostatni dzień pracy Dyrektora Biura Kontroli Pani Krystyny Lipińskiej

Ostatni dzień pracy Dyrektora Biura Kontroli Pani Krystyny Lipińskiej

Aktualności 2020-07-15

Najpierw rzetelny pracownik, a potem Dyrektor Biura Kontroli, Pani Krystyna Lipińska niestety żegna się dzisiaj z Głównym Inspektoratem Weterynarii i udaje się na zasłużoną emeryturę.

Wiedza, zaangażowanie, poświęcenie, profesjonalizm, a przede wszystkim obiektywizm Pani Krystyny Lipińskiej, jako wieloletniego Dyrektora Biura Kontroli, przyczyniły się do poprawy jakości wykonywanych zadań oraz zmiany wizerunku Inspekcji Weterynaryjnej, za co Główny Lekarz Weterynarii szczególnie dziękuje.

Jak mówiła sama Pani Doktor Krystyna Lipińska „(…) Dzisiejszy dzień wydawał się bardzo odległy, ale już nadszedł i jest ostatnim dniem mojej pracy. Podjęłam decyzję o przejściu na emeryturę (…) W tym roku minęło 16 lat mojej pracy w Głównym Inspektoracie Weterynarii, co stanowi 1/3 stażu pracy weterynaryjnej. W ciągu tych lat pracy w GIW moimi bezpośrednimi przełożonymi było ośmiu Głównych Lekarzy Weterynarii oraz trzech Dyrektorów Generalnych. W związku z powyższym pragnę Kierownictwu i wszystkim pracownikom GIW serdecznie podziękować za te 16 lat pracy i współpracy. To były dla mnie lata trudnej, ale rzetelnej i obiektywnej realizacji w zawodzie lekarza weterynarii, zawodzie który zawsze był moją pasją (…)”.